Klinika Włosów

Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie to miejsce, gdzie profesjonaliści kompleksowo zajmą się kondycją i wyglądem Twoich włosów.

Z troski o Klienta

Styliści zadbają o Twój wygląd, używając do zabiegów wyłącznie najwyższej jakości produktów, najlepszych gatunkowo włosów naturalnych, jak również najnowszych na świecie technologii i urządzeń.

Zapewnimy Ci relaks, komfort oraz dyskrecję.

Nasza Klinika Włosów posiada kilka wydzielonych gabinetów, w których wykonujemy zabiegi. Nie obawiaj się, że ktoś będzie Cię podglądał. Miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego Klienta sprawi, że poczujesz się zrelaksowana w trakcie zabiegów. Kilkugodzinne zabiegi nie są nudne i wyczerpujące dla Ciebie - abyś poczuła się wyjątkowa przygotowaliśmy dla Ciebie osobne pomieszczenie z fotelem masującym, telewizorem oraz dostępem do Internetu. Nawet długie zabiegi upłyną w miłej i spokojnej atmosferze.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Nasza Klinika Włosów, jako jedyna w Polsce oferuje aż 25 metod zabiegów na włosach!

Nasi fryzjerzy-styliści zaproponują Ci wybór metody dostosowanej indywidualnie do Twoich potrzeb - zarówno względem kondycji Twoich włosów naturalnych, jak również biorąc pod uwagę kryterium kosztu zabiegu.

Fryzura na miarę Hollywood - poczuj się jak gwiazda dużego ekranu!

Jako jedna z niewielu Klinik w Polsce, oferujemy najnowszą na rynku światowym metodę uzupełniania włosów - Laser Extend. Innowacyjność urządzenia oraz termoadhezyjne nanołączenia sprawią, że Twoja fryzura będzie idealna i wyjątkowa. Łączenia są niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania na czubku głowy lub na krawędzi linii włosów. Metodę tą polecamy alergikom oraz osobom z cienkimi włosami - łączenia są elastycznie i delikatne, gwarantują wysoki komfort noszenia i pełną dyskrecję!

Walka z łysieniem

W naszej Klinice Włosów oferujemy Klientom nowość w walce z nadmiernym wypadaniem włosów. 3DHair natychmiast pokryje ubytki włosów, nada Twojej fryzurze wspaniały wygląd i pełną naturalność. Ten rewolucyjny produkt pozwoli Ci pozbyć się kompleksów w kilkanaście sekund. Kompleksowe usługi dla zdrowia i kondycji Twoich włosów Wystarczy, że umówisz się na konsultację! W ciągu jednego dnia skorzystasz z precyzyjnej komputerowej analizy skóry głowy i włosów, a następnie zaproponujemy Ci zabiegi wybrane specjalnie dla Ciebie - rytuały Kerastase, aplikację ampułek pod MicroMist lub mezoterapię skóry głowy. Z nami poczujesz się piękna i wyjątkowa!

Klinika Włosów Beauty for You przywróci Ci piękne zdrowe włosy i radość życia!

Klinika Włosów

Zadwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę

ul. Alfreda Dauna 44
30-629 Kraków

Pokaż telefony

Zapytania ogólne:
Tel: +48 508-091-281

Recepcja Kliniki Włosów:
Tel: +48 669-715-663
Tel: +48 508-091-281

Zastanawiasz się nad przedłużenim włosów, a może już to zrobiłaś?
Odwiedź naszą stronę porady i dowiedz się więcej.

Porady