<< Powrót do porad
Jakie włosy do przedłużania? >>

Przedłużanie włosów Kraków

Beauty-for-You spełni Twoje marzenia o pięknych długich włosach! W ciągu kilku godzin zmienisz się nie do poznania, uzyskasz gęste długi włosy o jakich marzy każda kobieta.

Kadra Beauty-for-You to szereg ekspertów w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą wszystkich metod dostępnych na rynkach światowych.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, gdzie specjalista Beauty-for-You przedstawi Wam wszystkie metody, zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne. Wybór metody zależy od Was, staramy się pomóc Wam w podjęciu właściwej decyzji i wyborze odpowiedniej dla Waszych włosów metody przedłużania. Przedłużanie WłosówNie wszystkie metody są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów. Dla osób aktywnych, które szybko chcą uzyskać efekt pięknych długich włosów możemy zaproponować metodę Easy Loop, natomiast dla osób ceniących najwyższą wytrzymałość łączeń proponujemy Infralight. To tylko przykład, każda Klientka traktowana jest przez nas indywidualnie. Przedłużanie włosów przez Specjalistów Beauty-for-You zapewni Wam bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Gwarantujemy, iż żaden z zabiegów nie zniszczy Waszych włosów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę od pierwszej wizyty, a na wieloletniej przyjaźni kończąc. Bezpieczne i satysfakcjonujące dla Klientek przedłużanie włosów to nasz priorytet.

Pracujemy na najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych włosach oraz wysokiej klasy urządzeniach.

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, prosimy o telefon o każdej porze 7 dni w tygodniu. Jeśli pozostawisz nam wiadomość, oddzwonimy!

Klinika Włosów

Zadwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę

ul. Alfreda Dauna 44
30-629 Kraków

Pokaż telefony

Zapytania ogólne:
Tel: +48 508-091-281

Recepcja Kliniki Włosów:
Tel: +48 669-715-663
Tel: +48 508-091-281

Zastanawiasz się nad przedłużenim włosów, a może już to zrobiłaś?
Odwiedź naszą stronę porady i dowiedz się więcej.

Porady