Szkolenia

Beauty-for-You od wielu lat przeprowadza szkolenia oraz kursy, profesjonalnie przygotowując wszystkich uczestników do wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania włosów. Beauty-for-You to ekspert w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów.

Nasza bogata oferta skierowana jest nie tylko do fryzjerów pragnących poszerzyć wachlarz swoich umiejętności, ale również dla osób stawiających pierwsze kroki tej dziedzinie.

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami w zakresie prowadzenia szkoleń. Wykwalifikowana kadra zapewni Wam najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności w przystępnej formie. Pracujemy na najwyższej jakości sprzętach.

Beauty-for-You to jedyna firma w Polsce, gdzie macie możliwość nauki wszystkich 15 metod przedłużania, zagęszczania oraz niechirurgicznego uzupełniania włosów. Szkolimy z zastosowaniem najnowszych technologii na rynku światowym!

Program kursu

W trakcie kursu poznacie Państwo wszystkie informacje potrzebne, by w fachowy sposób zajmować się zabiegami przedłużania i zagęszczania włosów. Uczymy od podstaw – poprzez rodzaje i gatunki włosów, materiały, narzędzia, aż po tajniki doboru kolorystycznego włosów oraz sposób pielęgnacji umożliwiający dłuższe noszenie włosów przedłużonych.

Nasz kurs obfituje w niezliczone ćwiczenia praktyczne, dzięki czemu pod okiem fachowców nauczą się Państwo wszystkiego, praktykując na najnowszym na rynku sprzęcie.

Ponadto, jako jedyni na rynku, nauczymy Państwa również podstaw marketingu i sposobów na pozyskiwanie nowych klientów.

Szkolenie

Oferujemy szkolenia indywidualne (z wybranych metod przedłużania włosów) oraz korzystne dla Państwa pakiety szkoleniowe, nawet z 60% rabatem! Dla grup zorganizowanych przewidziane są specjalne zniżki sięgające 50%.

Certyfikat

Kończąc kurs otrzymujecie Państwo certyfikat w języku polskim i angielskim, zestaw startowy oraz wysoki rabat na zakup włosów w Naszym sklepie Beauty-for-You.

Osoby zainteresowane odbyciem kursu przedłużania i zagęszczania włosów oraz kursem niechirurgicznego uzupełniania włosów serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 508-091-281/ 509-636-080 lub drogą mailową beautyforyou.kontakt@gmail.com

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!

Klinika Włosów

Zadwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę

ul. Alfreda Dauna 44
30-629 Kraków

Pokaż telefony
>

Zapytania ogólne:
Tel: +48 508-091-281

Recepcja Kliniki Włosów:
Tel: +48 669-715-663
Tel: +48 508-091-281

Zastanawiasz się nad przedłużenim włosów, a może już to zrobiłaś?
Odwiedź naszą stronę porady i dowiedz się więcej.

Porady