SZKOLENIA TRYCHOLOGICZNE

PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH POZIOMÓW:

Poziom I:

CENA: 950 PLN

Poziom II

CENA: 1200 PLN

Poziom III

CENA: 1290 PLN

Przy zakupie urządzeń typu Tricho-Cam polecamy skorzystać ze szkolenia z analizy na danym urządzeniu w cenie 300zł.

Osobom chcącym wprowadzić podstawowe usługi trychologiczne wraz z analizą skóry głowy i włosów na urządzeniu Tricho-Cam polecamy skorzystać z dedykowanego szkolenia z analizy na danym urządzeniu wzbogaconego o podstawową wiedzę z zakresu trychologii, będącego połączeniem Poziomu I i Poziomu II, w cenie 1500zł.

Zalety wprowadzenie modułu trychologicznego do salonu fryzjerskiego:

1. Generuje dodatkowy zysk z przeprowadzanych badań

Badanie nie trwa długo, jego cena dla klienta 50-150zł przy braku kosztów dodatkowych salonu. Przy takiej cenie inwestycja w kurs bardzo szybko się zwraca. Wiele osób decyduje się na badanie w oczekiwaniu na wizytę lub po tuż po niej. Klienci często mają wiele pytań dotyczących skóry głowy oraz włosów – te wątpliwości pomoże rozwiać wyszkolony trycholog.

2. Dodatkowy zysk ze sprzedaży produktów

Trycholog pomoże również dobrać właściwe kosmetyki pielęgnacyjne, które pomogą usunąć dolegliwości oraz przeciwdziałać nieprawidłowościom. Klienci bardzo często decydują się na zakup produktów odpowiednich do potrzeb skóry głowy i włosów, aby jak najszybciej móc wprowadzić zalecenia w życie.

3. Poszerzenie świadomości wśród klientów oraz fryzjerów

Podczas badania klient oraz fryzjerzy przebywający w salonie poszerzają swoją wiedzę na temat pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Klienci chętniej wracają do salonu, aby zakupić kolejne kosmetyki pielęgnacyjne. Styliści skutecznie pomagają swoim klientom rozwiązywać ich problemy oraz dobrać odpowiednie produkty.

4. Stworzenie dobrego nastroju w salonie oraz zachęta do kolejnych wizyt.

Klient jest obsługiwany bardziej profesjonalnie przez salon. Zauważy, że właściwie dobrana pielęgnacja przynosi pozytywne skutki. Zachęcany jest również do ponownej wizyty, aby sprawdzić efekt, często wraca do salonu po zakup wybranych kosmetyków.

Klinika Włosów

Zadwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę

ul. Alfreda Dauna 44
30-629 Kraków

Pokaż telefony
>

Zapytania ogólne:
Tel: +48 508-091-281

Recepcja Kliniki Włosów:
Tel: +48 669-715-663
Tel: +48 508-091-281

Zastanawiasz się nad przedłużenim włosów, a może już to zrobiłaś?
Odwiedź naszą stronę porady i dowiedz się więcej.

Porady