Alternatywa dla peruki - Klinika Włosów Kraków

Osoby mające problemy z ubytkami, chorobami, łysieniem, przerzedzeniami często uważają, że jedynym rozwiązaniem dla nich jest założenie peruki. Wcale tak nie jest. Istnieje wiele metod, które są alternatywą dla peruk. Isnieją sposoby, które są codziennie nadkładane i ściągane w domu ale również takie, które utrzymują się kilka miesięcy bez potrzeby wizyty u fryzjera. Są to sposoby, które umożliwiają zachowanie własnych włosów i wymieszanie ich z włosami maskującymi niedoskonałości fryzury.

Systemy integracyjne zamiast peruki

Alternatywą dla peruki są tzw. systemy integracyjne, które umożliwiają uzyskanie niemal dowolnej fryzury u każdej osoby – są to rozwiązania stosowane przez osoby występujące w telewizji, gwiazdy show-biznesu, a także osoby, dla których zwykłe metody zagęszczania włosów są niewystarczające. Systemy integracyjne są bezpieczne dla włosów rosnących na głowie, nieinwazyjne, niechirurgiczne i daje efekt włosów naturalnie wyrastających z własnej skóry głowy.

Zalety alternatywnych metod nad peruką?

Peruki są nakładane na całą głowę przykrywając całkowicie włosy lub ich resztki, natomiast systemy integracyjne polegają na wykorzystaniu włosów rosnących na głowie i integracji z nimi włosów uzupełnianych.

Zapraszamy na konsultację i dobór najbardziej odpowiedniej metody poprawy gęstości i objętości włosów.

Klinika Włosów

Zadwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę

ul. Alfreda Dauna 44
30-629 Kraków

Pokaż telefony

Zapytania ogólne:
Tel: +48 508-091-281

Recepcja Kliniki Włosów:
Tel: +48 669-715-663
Tel: +48 508-091-281